Şekerlerimiz hangi malzemelerden yapılmaktadır?

Şekerlerimiz doğal şeker kamışından elde edilen toz şeker ve glikoz ile yapılır. Şekerlerimiz yüksek fruktoz mısır şurubu, gluten veya hayvansal ürünler içermez.

Özel tasarım şeker sipariş etmek istediğim minimum sipariş miktarı nedir?

Özel tasarım şekerlerin yapım süreci sanatsal bir süreçtir ve tamamı atölye niteliğindeki dükkanlarımızda el emeği ile yapılır. Şekerlerimizi zanaatkar ve özel yapan budur. Sizlerin tasarımlarnın şekere uygulanması için özel bir teknik kullanılmaktadır. Bu teknik ile tasarımda en iyi sonuca ulaşabilmek, kullandığımız malzeme miktarı ile doğru orantılıdır.Bu sebeple özel tasarım şeker siparişleri için minimum sipariş miktarı 4kg'dır. Tabi ki tasarımın boyutu ve harflerin uzunluğuna göre bu minimum sınır değişiklik gösterebilir.

Ne kadar zaman öncesinden sipariş vermeliyim? Şekerlerim ne kadar zamanda yapılır?

Tüm sipariş ve üretimlerimizi el emeği ile yaptığımızdan üretim programımıza göre size bilgi verilir. Özellikle yoğun dönemlerde(yeni yıl, sevgililer günü vs.) minimum 3 hafta öncesinden sipariş verilmesi tavsiye edilir. Yinede her siparişten önce ekibimizle görüşüp bilgi almanız üretim ve teslimat süreci açısından daha iyi olacaktır.

Paket seçeneği her sipariş için tek seçenek midir?

Hayır. Paket seçenekleriniz esnektir. Verdiğiniz bir özel siparişte ürünlerinizi tüm ambalaj seçeneklerimizi değerlendirerek alabilirsiniz.(yarısı kavanoz, yarı paket, tamamı tüp vs)

Kendi paketlememi yapabilir miyim?

Tabi ki kendi paketlemenizi yapabilirsiniz. Bizler siparişinizi size hava geçirmeyen paketler ile teslim ederiz. Ama unutmayın ki şekerlerimizde koruyucu madde olmadığından yaptığınız paketlemelerin hava geçirmez olması gerekmektedir.

Şekerlerin son kullanma tarihi var mıdır?

Evet. Şeker kendi başına harika bir koruyucu olmasına rağmen, şeker doğası gereği kristalize olmak ister.6 ay sonra şeker kristalize olmaya, rengi solmaya başlayacak ve dokusu değişecektir. Hala yiyebilirsiniz ancak aynı sonucu alamayabilirisiniz.

Renk seçimi ile aroma seçimi arasında bir ilişki veya sınırlandırma var mıdır?

Hayır. Herhangi bir aroma ile herhangi bir rengi seçebilirsiniz. Bunlar birbirinden ayrı süreçlerdir. Yalnızca unutmayın her bir parti için bir aroma ve renk kombinasyonu seçiminiz olacaktır.

Siparişler yurt içi ve yurt dışı her noktaya iletiliyor mu?

Yurt içerisinde anlaşmalı kargo firmalarının götürdüğü her noktaya siparişleriniz gönderilecektir. Şeker fiyatı sabit kalmak koşulu ile kargo fiyatları değişecektir. Yurt dışına ise şeker gönderimi henüz yapılamamaktadır. Ancak yurtdışında bulunan diğer 39 şubemizden birine sizleri yönlendirebiliriz.

Şekerler gluten içeriyor mu?

Hayır. Şekerlerimizi ürettiğimiz malzemelerimiz gluten içermez. Mısırdan elde edilen glikoz kullanılır.

Nasıl online sipariş verebilirim?

Yaptırmak istediğiniz özel tasarım şekeri bize info@papabubble.com.tr adresinden tarif edebilirsiniz. Ya da info@papabubble.com.tr adresimize iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. Arkadaşlarımız sizinle irtibata geçecek ve siparişiniz için size yardımcı olacaklardır.